17Rugsėjo
19:00

Performansas „SOFOS PROJEKTAS“
Marija Baranauskaitė (Lietuva-Prancūzija)

Idėjos autorė ir atlikėja: Marija Baranauskaitė
Pagrindiniai partneriai: Mėlyna Sofa (FR), Žalia Sofa (BE), Ruda Sofa, Raudona Sofa, Gelsva Sofa, Rožinė Sofa (LT) Blue Sofa (FR), Green Sofa (BE), Pink Sofa, Brown Sofa, Yellowish Sofa (LT), 24 black Sofas (CAC)
Premjera: 2019

Trukmė: 60 min
Vieta: Kultūros fabrikas (Bangų g. 5A). N-14

 

www.facebook.com/performingforsofas

 

 

Marijos Baranauskaitės „Sofos projektas“ – tai tarptautinis ilgalaikis kūrybinis procesas sudarytas iš kūrėjos vykdomų kūrybinių laboratorijų, bei jų viešų pristatymų Lietuvoje ir užsienyje. Projektas, anot autorės, skirtas dar neišbandytai publikai – sofoms. Šio kūrybinio proceso metu tiriami žmonių ir sofų tarpusavio santykiai. Kaip mes, žmonės, esame  susiję su sofomis? Ką šiuose santykiuose galime sužinoti apie save ir kitus (žmones ir nežmones)? Kokius gyvenimus mes turime?  Ar žmonės gali atlikti pasirodymus sofoms? Kiek reikia sąmoningumo būnant žiūrovu ir kiek atlikėju? 

 

LMTA baigusi šokėjos-aktorės specialybę, Marija išvyko į Prancūziją mokytis tarptautinėje Philippe Gaulier klounados mokykloje. Žingsniu į priekį nuolat besiveržianti Marija, įkvėpta pasaulyje plintančių performansų gyvūnams ar augalams, nusprendė imtis didesnio iššūkio ir savo pasirodymą skirti baldams. 

 

 

Foto: Dainius Putinas

 

© 2019 Visos teisės saugomos. Tarptautinis menų festivalis Plartforma   |   Ankstesnių PLARTFORMA festivalių programa - 2018 | 2017 | 2015