13Rugsėjo
18:00

Šokio spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P“
„Gunilla Lind Danseteater“ (Danija)

Choreografė: Gunilla Lind
‏‏Šokėjai: Marie Bru Eide, Shuli Nordbek, Katrina Holm, Josefine Ibsen, Emma Christophersen
Muzika: Kristoffer Rosing-Schow
‏‏Scenografas: Kirsten Victoria Lind
Prodiuserė: Shuli Nordbek
Premjera: 2017
Trukmė: 50 min.
Ko-produkcija: Dansekapellet
Rėmėjai: The Danish Arts Foundation, Knud Højgaards Fond, Louis-Hansen Fonden, Spar Nord Fonden, Beckett Fonden, Københavns Kommunes Scenekunstudvalg and Nordic Culture Point.
 

 

Trukmė: 50 min.
Vieta: Klaipėdos lėlių teatras (Turgaus g. 9)
N-12 (vaikams nuo 12 metų)

 

www.gunillalinddanseteater.com

 

 

 

 

Sportiškesni, plonesni, stangresni ir stipresni... dabar, dabar, dabar...DABAR!

 

Spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P.“ atgręžia veidrodį mūsų grožį garbinančios visuomenės botoksiškai sustingusiam veidui. Kiek toli esate pasiryžęs nueiti, kad jūsų kūnas būtų jaunesnis nei liudija jūsų gimimo dokumentas?

 

Spektaklyje klausiama, kodėl tiek daug dėmesio skiriame tam, kad būtume jauni, sveiki ir sportiški, pamiršdami senatvę kaip natūralų ir brandų mūsų gyvenimo etapą? „V.O.M.P.“ iliustruoja kaip stipriai esame valdomi vartotojiškos visuomenės. Visuomenės, kur visi yra apsėsti kuo geriau išnaudoti duotą laiką: Mes norime VISKO ir DABAR!

 

Pasiruoškite silikono pripumpuotam šokio spektakliui apie tobulo kūno medžioklę. Kūno proporcijomis perpinta komedija apie krūtų, šlaunų ir sėdmenų troškimą. Tegu Kim Kardashian pabala iš pavydo. Siunčiame groteskinį šiuolaikinio šokio ir fizinio teatro sveikinimą pudruotiems baroko eros perukams ir subtiliems muilo burbulams.

 

„Gunilla Lind šokio teatras“ yra Kopenhagoje įsikūrusi trupė. Kurdama žaismingus spektaklius, choreografė Gunilla Lind diskutuoja apie dabartines mūsų visuomenės tendencijas ir balansuoja tarp sveiko humoro ir vaikščiojimo ant peilio ašmenų. Neįprasti, dažnai šokėjus dehumanizuojantys kostiumai tik dar stipriau kvestionuoja mums įprastą kito suvokimą ir žvilgsnį į save.

 

Savo kūryboje G. Lind nuosekliai domisi tapatybės tema, grupės dinamika, lyčių vaidmenimis, savęs pristatymu socialinėje žiniasklaidoje ir kūno įvaizdžiu.

 

 

Foto & video: Kasper Nybo Photography

 

 

© 2019 Visos teisės saugomos. Tarptautinis menų festivalis Plartforma   |   Ankstesnių PLARTFORMA festivalių programa - 2018 | 2017 | 2015